| Picipuu a întrebat:

Tocmai am citit o carte "Nascuta la miezul noptii" si mi-a placut happy. Insa la carturesti (acolo am stat azi ca sa o termin pentru. ca eu nu mi-am cumparat-o) are doar volumul 1 si am auzit ca scriitoarea vrea sa publice in curand al 5-a carte. Deci intrebarea mea este: unde as putea sa citesc al 2-lea volum in limba romana (daca se poate fara sa cumpar cartea happy )
Mercii anticipat!

1 răspuns:
| Katie67908 a răspuns:

A aparut si volumul 2 happy Eu l-am cumparat de la Diverta, dar sunt sigura ca este si la Carturesti