| DianaRocks a întrebat:

Urmeaza sa ma duc in excursie in Sibiu si stiu ca drumul pana este cam lung... Vreau si eu niste idei pentru ce am putea face in autocar. Multumesc anticipat! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| alexia99 a răspuns:

Noi ne.am jucat carti, am spus bancuri, am ras de vecinii din compartimentul alaturat, am facut farse la tel cu nr ascuns...

7 răspunsuri:
| ILŞMM a răspuns:

Puteți juca jocuri, puteți să ascultați muzica, să cântați, să spuneți bancuri și multe altele.

| MCRgurl a răspuns:

Hey,ce coincidenta, pe 17 mai am fost si eu la sibiu.in autocar am spus bancuri, ne-am jucat friptea, radeam unii de altii, ne-am jucat carti si am ascultat muzica pe telefon, nici nu stii cand trece timpul.sa te distrezi la sibiu! e foarte frumos acolo, chiar mi-a placut.eu am avut cel mai mare noroc, m-am cazat la o tabara din sibiu, aveam o priveliste la geam...yeey!

| senstein a răspuns:

Sex, super activitate, fara plictiseala!

| crackcrack a răspuns:

Vorbiti despre diverse subiecte, glume, bancuri, jocuri ( si pe telefoane)... nu trebuie planificat ce vei face. Distractie placuta!
Funda pls?

| sallamaleckum a răspuns:

Ia-ti un pachet de carti si joaca! sau o carte sa citesti, un notebook sa vezi un film, doua...mp3 pentru muzica, un rebus, ceva jocuri pe telefon, sunt o gramada de optiuni!

| Sc0rpi0n30 a răspuns:

Merge unul in fata restul stati pe alt scaun si toti spuneti pe rand parerea despre el/ea.

| sexydenysa a răspuns:

Buna! Ati putea de exemplu sa cantati cantece, sa dormiti (si asta ar fi o optiune, daca esti fata ai putea sa iti duci fardurile si sa va machiati intre voi... (intelegi tu), mancati, friptea, ciresica vinde mere, Ficus, incercati sa deschideti geamurile de la autocar si va scoateti capurile pe geeeam si faceti cu mana tuturor oamenilor (chiar daca nuui cunoasteti), cand nu sunt oameni pur si simplu deschideti geamurile si strigati. Sper ca team ajuta intr-un fel. Distractie placuta!