| MucH a întrebat:

Vineri este ziua unui prieten care nu cu mult timp a murit in accident de mașina. As vrea niște fraze/cuvinte care sa le scriu la story pe insta alături de niște poze fiindcă eu nu îmi găsesc cuvintele. As vrea sa fie cât mai emoționant. Vineri ar fi împlinit 19 ani...

2 răspunsuri:
| Panamax a răspuns:

Cacaturi de fatada.

| Bariel a răspuns:

Moartea cuiva drag nu este cu siguranță ceva ce poate fi descris. Acesta este întotdeauna ceva prea profund.
Cu siguranță îmi voi aminti de tine. Și îmi voi aminti și durerea pe care am simțit-o când ai plecat.
Mai devreme sau mai târziu, durerea de a părăsi o persoană dragă va dispărea. Dar nu voi fi niciodată la fel.
Nu vă așteptați să știți ce cale vă va duce moartea.