| artseeker a întrebat:

Hei tuturor! happy A citit cineva cartea "Fascinatie"? Vreau doar sa stiu cu cine ramane Aislinn la sfarsit. Merita citita cartea? big grin Mercii anticipat. Dau funditaaa; x happy

Răspuns Câştigător
| Amaya a răspuns:

Am citit-o. Aislinn ramane la sfarsit cu Seth, dar devine si Regina a Verii alaturi de Keenan. Insa nu acesta este singurul volum, mai sunt 4, dintre care unul tradus in romana ("Obsesie"). Eu zic ca merita, daca iti plac basmele moderne. Lectura placuta!