| mallynaellena a întrebat:

Hei, vreau sa merg la street heroes, dar nu stiu cand mai este anul aceste, aveti vreo informatie? prin septembrie, nu? laughing sper ca ma puteti ajuta :** funda

2 răspunsuri:
| bogdanevici a răspuns:

Cel mai cool festival de sporturi extreme si cultura urbana se intoarce pe 9 februarie la Turbohalle.

Street Heroes se aprinde din nou in 2013, de data asta cu cea mai freshhh editie, special made for all our heroes out there: un mega skatepark gata pregatit pentru concursurile de skate, bmx si role PLUS battle-urile de breakdance, un gaming room pentru cei care se stiu PLUS un full entertainment area, 8 concerte & un party non-stop programat sa dureze 24 de ore neintrerupte de rezistenta – spectacol à la Street Heroes.

Pe 9 februarie la Turbohalle, de dimineata pana… a doua zi dimineata.

| mallynaellena explică (pentru bogdanevici):

Pai ala a fost de mult! laughing)