| Daira_Giurgea_1987 a întrebat:

Hei! Vreau si eu multe povesti de groaza, cea care ma sperie cel mai tare primeste funda...happy

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Ostan_Andreea_1995 a răspuns:

Iti spun eu :Eram odata la tara si dintr-o data am auzit ceva din gradina si m-am dus sa vad.Mentionez ca era seara dar nici noapte :-) .Asa...nu era nimic in gradina asa ca am plecat. Peste 5 min. se auzea tot mai tare si m-am dus in casa sa ma uit la tv cu tata.Si el a auzit azi dimineata ceva ciudat din gradina dar nu a bagat de seama.Si in seara aia nu prea am putut dormi :-\ si nah..tot se auzeau sunetele alea si eram si singura intr-o camera mare dar pana la urma am adormit.Nu spun ca e de groaza dar daca ai fii in locul meu :-(.
Sau eram afara si se auzeau niste sunete dintr-o scara si erau mai multi copii acolo si m-am dus si eu si am intrat.Se auzeau sunetele de la etajul 4 si parca am vazut o fata acolo imbracata in negru si am fugit repede laughing, Cam atatea mi s-au intamplat mie. Puup :*