| Anabelle123 a întrebat:

Heii :3. Deci,am un telefon, Samsung Galaxy S6 Edge Plus și vreau să îl schimb cu S7 Edge.Ideea e că părinții nu vor să îmi mai schimbe telefonul,căci îl am de la Crăciun,iar ei vor să mi-l schimbe abia de ziua mea,prin iunie,și nu mai pot aștepta atâta.Așa că aș vrea să mă ajutați cu niște idei, cum aș putea strânge bani cât mai repede posibil.Problema e că am doar 11 ani laughing.Nu vreau să strâng eu toți banii, n-am cum să strang 37-38, cât e telefonul, dar măcar 10-15 n-ar strica :3.Am mai strâns vreo 7 acum 2 ani, dar în aproape 8-9 luni.Aș ruga haterii să stea departe de postarea mea și să răspundă doar oamenii care chiar vor să ajute.Mulțumesc,

5 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

La 11 ani aveam 3310. Fiti ba multumiti cu ce aveti.

| Anabelle123 explică (pentru Sellak):

Mulțumesc pentru "ajutor" -.-.

| 7Azaky a răspuns:

Doamne fereste! Si eu ma multumesc cu un LG G4..luat din banii mei munciti! laughing Esti norocos copile, dar parintii tai nu sunt foarte intelepti! ( esti o tinta pentru talhari..ai grija sa nu il afisezi ostentativ, nici pe asta de il ai, nici pe viitorul tau telefon big hug )

| untu a răspuns:

De ce il mai vrei Samsung Galaxy S7 Edge, daca il ai pe telefonul tau Samsung Galaxy S6 Edge Plus? Dar ce are cu telefonul tau? E la fel acelasi sistem acelasi aplicatii si design diferit! De ce faci nazuri? Fii multumit ca ti-au luat pe cel mai bun, ca o sa fie si Samsung Galaxy S8, S9, S10, etc... si tot o sa mai mult mai scump! Ce mai vrei?

| Anabelle123 explică (pentru untu):

Îl vreau pentru camera, e mai performantă pe S7 Edge.