| LauraEU a întrebat:

Heii! :* Am o pagina de facebook si nu stiu unde pot gasi poze cu fete desenate pentru cover...ce site-uri stiti?
Funda big grin

3 răspunsuri:
| DeeDee007 a răspuns:

Http://weheartit.com/ aici sunt ft multe imagini.scrie doar ce poza cauti (ex girl fashion, love etc) si ai de unde alege.cum se numeste pagina ta?:)

| LauraEU explică (pentru DeeDee007):

Stiam ca pe weheartit dar nu prea stiam ce sa scriu :p multumesc happy pagina mea se numeste Lady in red happy

| Darla2007 a răspuns:

Ai putea sa scrii pe google "luis royo" sau "boris valejo"... nu stiu daca desenele lor sunt potrivite, dar ai putea sa incerci