| iixDanceProductionxo a întrebat:

^^. heii; am şi eu nevoie de nişte statusuri speciale pentru facebook straight face pe care să le scriu pe poze pentru nişte paginibatting eyelashes. vreau ceva deosebit, special + dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Assiral a răspuns:

Ea? e un model de urmat. mai poate zambii dupa tot ce i s-a intamplat.

Fiecare zambet si fiecare lacrima are povestea ei!

Ştiu… Că viaţa merge înainte, aşa trebuie să fie, ştiu că toată lumea spune: " De ce tocmai mie? ". Încerc să nu arăt mereu cât de mult mă doare. şi aştept la fel ca toţi s-apară raza de soare!

Ai făcut-o să plângă ca să te numeşti "băiat", dar o să-ţi vină să-ţi ceri scuze, chiar şi dacă eşti 100 % nevinovat!

Niciodata nu stii cand totul poate lua sfarsit! Azi totul e-n culori, maine poate-i prea tarziu! ( :.

Te-ntreb : "de ce în toţi băieţii te văd numai pe tine? de ce când mie mi-e rău, ţi-e-ţi este bine? de ce nu pot să-mi văd de viaţa mea, când tu îţi vezi de-a'ta cu alta?".

E o poveste care, chiar daca s-a terminat, e de neuitat!

Undeva spre limita disperării, eu am găsit totdeauna speranţa.

Şi timpul trece parcă mai încet, ca atunci când părea totul perfect.

Poate nici nu iti dai seama cat de rau dureau minciunile tale. Poate nici nu iti dai seama ce efect au avut asupra mea.

N-o să regret niciodată ce fac chiar dacă poate fi o greșeală!

Si poţi să ai tu, bă, inimă de stâncă. O să îţi dai seama cum doare când o s-o vezi incepând să plângă!

•Are o aura ce te-atrage • Stie ca o placi • De-aia nu te lasa-n pace • E atat de tacuta • Misterul iti provoaca o privire pierduta •

Știu că sunt diferită în felul meu și că unii nu mă plac, nu mă opresc niciodată să zâmbesc, chiar dacă unora le displac!

Desi sunt o pustoaica. Te'am facut sa ma iubesti! Poate sunt eu o copila!batting eyelashes...Dar fara mine innebunesti!

Te văd acum pe stradă ţinând pe-altcineva de mână. Vrei să mă uiţi dar dragostea o sa rămână!

• Aici unde sunt acum, unii mã vorbesc. Nu stiu sigur dacã sã îi ignor sau sã îi pleznesc.

• Aproape vreau să te simt. uşor să te ating.şi s-adorm lângă tine.Sa citesc in ochii tai caprui dorinta arzatoare.

Adolescenţa nu este doar o perioadă importantă a vieţii, ci şi singura perioadă când putem vorbi despre viaţă în sensul complet al cuvântului.

De ce in felul ăsta? Pentru ca aşa sunt. Aşa am fost mereu, dar nu am avut de ce să le arat şi altora ce scorpie sunt eu!