| girlspower a întrebat:

Heii... Ce joc credeti ca ar fi potrivit pentru inceputul gaming-ului?
Funda cel mai bun joc!
Jocuri populare, si nu ziceti Mario 2, chestii d-astea.

Răspuns Câştigător
| Cristian_Titel_2001 a răspuns:

Salutare! Am jucat foarte multe jocuri si ti-le pot recomanda pe cele mai bune, daca ai un pc bunicel. poti incerca: Metro Last light, Far cry 3, battlefield: bad company 2, Call of Duty Modern Warfare, Sniper elite 3, Mafia 2... Daca ai un PC mai vechi, incearca : Battlefield 1942, Medal of Honor, Return to castle Wolfenstein, Gta San Andreas, Mafia, Half Life, Far Cry 2. toate jocurile sunt foarte bune, o sa-ti placa, o sa inveti multe in gamming dupa ce le vei juca si n-o sa le uiti niciodata! Bafta si mult noroc!

7 răspunsuri:
| Sonic2070 a răspuns:

In general FPS-uri.

| Florin1303 a răspuns:

Pai depinde si ce iti place.Eu totusi daca as face gaming as incepe cu ceva gen minecraft sau cs go daca poti sau eu am o pasiune pentru un joc din browser agar.io poate ti-ar placea.Dar totusi fa ce iti place cel mai mult.

| Mainbug a răspuns:

Inceputul gaming-ului la ce? Vrei sa te faci streamer? vlogger? Cred ca LoL ar avea succes, apoi fifa, shootere-le. Eu as merge pe ce m-ar pasiona cel mi mult. In cazul meu, World of Warcraft. Dar nu imi mai plac noile expansiuni. Poate pe tine te pasioneaza alt gen. Incepe cu ceva potrivit tie.

Răspuns utilizator avertizat
| Emilian24 a răspuns:

Un joc fain ar fi gta v online sau assasin's cred

| Teica_David_1994 a răspuns:

Mda... pai ce sa zic. Eu joc foarte mult TeeWorlds.este un joc foarte dragut. Dar daca vrei ceva frumos apuca-te de Word Of Tanks, de CS GO, de Minecraft, de Wakfu, de Metin 2 Hammer, Dope, de RedEclipse, de mai multe... Sper ca ti-am fost de ajutor

| BobbyAndrei a răspuns:

Pentru inceput poti incepe cu prince of persia the sand of time! Asa am inceput eu de la varsta de 5 ani!