| Pikachoo->Ana a întrebat:

Ce se intampla? Dupa ce pun o intrebare, ma uit de 2 ori sa vad daca e corecta, o postez si ma uit inca o data daca e corecta.Si dupa ce ma uit mai tarziu sa vad daca am primit vreun raspunds vad ca intrebarea are greseli sau cuvintele sunt incomplete.Si nici nu imi mai arata chestia aia cu"Editeaza" ca sa o pot modifica.
De ce?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se pare ca vina o poarta robotul care face corecturi gramaticale, s-au mai plans si altii. De altfel si eu, chiar ieri, am avut o problema cu acest robot, la un raspuns, nu mi-a dat voie sa il public pe motiv ca ar fi avut prea multe majuscule, desi avea numai 5, respectiv numai la inceputul propozitiilor. Dupa ce am incercat sa-l public de 3 ori am renuntat, nu am vrut sa-l public cu minuscule la inceput de propozitie. Numai bine!

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Dacă ai postat întrebarea acum ceva timp 24 de ore, nu o mai poţi edita. Aşa e şi cu răspunsurile. Uită-te din prima scrie corect şi nu da trimite imediat. Verifică de două ori înainte să trimiţi şi după numai ai probleme! Baftă!