| SecretLady a întrebat:

Heii dati-mi si mie niste citate frumoase... Fundita cele mai frumoase.

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

EU ma folosesc de urmatoarele citate:
Ce nu te omoara te face mai puternic.
Cu cât eşti mai convins de ceea ce vrei să faci, cu atât vei fi mai puternic.
Curajul inseamna sa fii singurul care stie ca-ti este frica.
Se zice ca timpul trece. Timpul nu trece niciodata Noi trecem prin timp.
Cine nu cade nu se poate inalta.
etc
Multe citate mi s.au parut frumoase, astea sunt o parte dintre ele.

1 răspuns:
| Lil2828 a răspuns:

Citate,despre ce anume sau la ce te referi? ca sa stim ce dorestibig grin