| Pikuu a întrebat:

Heii! Nu mai am ce sa citesc.big grin M.am gandit ca mi.ati putea recomanda voi vreo cateva cartibig grin Dar nu ceva in gen:"Ciersarii,La medeleni, Elevul dima dintr.a 7. a, Singur pe lume, Scrisoare de dragoste, etc, >etc."- adica d.astrea pe care le citesc la lecruri suplimentarelaughing
Vreau niste carti ca astea:"Micutele Mincinoase,Vampirii din Morganville, Insemnarile unei pustoice, Jurnalul unui pusti,Harry Potter,etc, etc"
Acordam si funditabig grin

Răspuns Câştigător
| Christinaa18 a răspuns:

Cercul Secret
Nu plange sub clar de luna
Clubul V
Jurnalele Vampirilor
Fortele Raului Absolut
Seria Amurg

8 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

Jurnalele Vampirilor, Vampirati

| Stefyyzxx a răspuns:

Mobidic si Legendele Olimpului. Funda?

| Darcos a răspuns:

Iti recomand Jurnalul unui pusti care nu este inca tradus in romana happy

| Araia a răspuns:

Iti recomand cu caldura sa citesti Cronicile Vampirilor de Anne Rice. Sunt niste carti minunate, mult mai mult decat niste intamplari cu vampiri. Iti imbogatesc imaginatia si ridica niste probleme care iti pot zgudui credinta.

| biiannkaa a răspuns:

Jurnalele Vampirilor
Twilight
Colt Alb

| AlexxaR a răspuns:

Am citit Singur pe lume de vreo 7 ori. E bestiala cartea si de fiecare data plang la ea. E minunata. O RECOMAND

| ione16 a răspuns:

Pai poti citi 20 de mii de leghe sub mare sau baltagul