| mileyzcyrus a întrebat:

Heii TPU! Am o intrebare : Azi ma duc la o prietena si ne vom plictisi! Ce putem sa facem?

11 răspunsuri:
| Cosmyn96 a răspuns:

Uitati-va si voi la niste filmehappy

| AlexutsSsa96 a răspuns:

Vai de mine, sunt atâtea lucruri pe care le puteţi face. Mai ales că sunteţi fete! Discutaţi, staţi pe net, puteţi face tot felul de lucruri.

Răspuns utilizator avertizat
| CatelusaFlaffy a răspuns:

Sa va uitati la niste filme : horror- saw 1, 2, 3,4,5,6,7, Necromentia, comedie- Norbit, Scary movie 1, 2, 3,4.Ai putea sa va ascundeti p balcon si sa aruncati cu petarde in trecatori (asa faceam eu sincer era amuzant).Sau puteti sa sunati la numere de telefon oarecare si sa glumiti.

| fuckitimyoung a răspuns:

Uitati-va la un film,amintivi-a amintiri si radeti pe baza lor, faceti-va unghiile, parul uneia alteia. Uivati-va pe reviste.Ascultati muzica... faceti pozehee hee Faceti o prajitura.

| AugustinFiltru a răspuns:

Multe lucruri interesante
va uitati la tv
ascultati muzica
intrati pe net
iesiti prin parc
sau mai invitati alte persoane si dati o mica petrecere

Pls Funda daca team putut ajuta!

| AndyIQ a răspuns:

Puteti discut subiecte amuzante, sau despre baieti, doar distrativa, ascultati muzica staty la pc etc, eu nu prea stiu ce fac fetele.laughing
Deci BafTA!

| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Pregatitiva de revelion

| AndreeaLove10 a răspuns:

Va uitati la filme de groaza!

| BluLăvzIu a răspuns:

Sunt atatea lucruri de facut:
1. Uitati-va la televizor
2.Stati pe net
3.Cititi niste reviste
4. Puteti sa va uitati la filme pe DVD
5. Discutai
6. Puteti s ava faceti unghiile
7.Sa va coafati sa sa va machiati una pe cealalta. Funda?

| cristinik163 a răspuns (pentru Cosmyn96):

Pai.sunt multe lucruri pe care le puteti face de exemplubig grin:va uitati la o comedie,la film de groaza,va faceti la parul,va faceti unghiile,vorbiti,intrati pe net,jucati un joc,cantati,dansati,derapanati amintiri, spuneti glume, bancuri... sper sa-ti fie de folos ce am spus eu.big grin