| Anaaaaid a întrebat:

Heii TPU. Am o problema. cand imi bag usb-ul de la aparatul de fotografiat in calculator, si incerc sa imi descarc pozele tot imi da eroare. straight face cum sa fac ca sa imi mearga? [ camera e Nikon, si am instalat cd'ul si la manualul de utilizare nu mergeoh go on ] Funda :]

1 răspuns:
| wimpyannya a răspuns:

Am avut si eu problema asta dar cu un Hp. Eu am dezinstalat programul si dupa aia l-am instalat laughingsi a functionat love strucklove strucklove strucklove strucklove struck