| SwwaggBabee a întrebat:

Heii TPU! Am o problema, o prietena mi-a sters toate pozele din calculator si din Recycle Bin sad. Cum pot sa le recuperez?
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Mai poti incerca:
Recuva - il recomanda mai multi
MjM Photo Recovery (poze)
PC Inspector File Recovery

| SwwaggBabee explică (pentru dannyel86):

Mercii, am rezolvat!

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Salut, Incearca cu "pc inspector smart recovery" (il scoti gratuit de pe net)
A se observa ca am spus "incearca", deci nu e nimic garantat, dar nici nu ai de pierdut.

| Snowclaw a răspuns:

Nu se mai pot recupera...doar in cazul in care pozele erau salvate in Hard-disk, stik sau ai pe CD. daca nu trebuie sa ai copia lor, sau daca ai postat pozele pe un site du-te pe site-ul ala si salveaza-le din nou.mai multe nu stiu sad

| chanelll a răspuns:

Nu se mai pot recupera.

| Andrei_Cicos_1997 a răspuns:

Nu se mai pot recupera...neverstraight face
imi pare rau...