| MestecGuma a întrebat:

Heii TPU
Cum pun pe o poza acel " F " de la Facebook am vazut unele pagini care au poze de coperta de exemplu si au pusa litera F acolo
funda

Răspuns Câştigător
| BANN3R a răspuns:

Poti prin 2 metode.
1. Watermark pe poze
2. Adaugi logo peste poze.

Iti recomand watermark. e mai simplu

4 răspunsuri:
| bbyyyyyyyy a răspuns:

Da. cum a spus si Diana cauti imaginea cu o iconita, si in rest trebuie sa ai photoscape big grin ca sa pui acea imagine mica pe coperta mare, asa faci si cu messengerul sau orice iconita vrei. oricum ai nevoie de photoscape

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu poza da-mi id de mess prin mesaj privat si tio dau.

| Idontknow69 a răspuns:

Scrie pe google image: iconita facebook si dupa ce o descarci pune-o pe facebook

si ai terminat

fundita?

| Diiianaa a răspuns:

Scrii pe google imagini : " iconita facebook " sau " facebook " :*
Funda?