| cristhine022 a întrebat:

Heii TPU! Maine vine cea mai buna prietena a mea pe la mine! Ce sa facem?

Răspuns Câştigător
| Viva_Cocolino_1971 a răspuns:

Poti sa pregatesti niste dulciurui facute de tine (clatite, negresa, fursecuri, etc.)
poti sa cumperi niste tuburi cu frisca si sa va bateti cu frisa.
funda?

4 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Jucativa remi, monopoli, nu te supara frate, colorati, desenati. Lasati pc-ul si tabletele/telefoanele deoparte!

| LTAA a răspuns:

Excremente.

| ElGreco21600 a răspuns:

Pai nu genul ala de filme... O comedie cv, o punga de chips-uri sau popcorn... And you're setwinking

| cristhine022 explică:

Mai bine iti tinei raspunul(mai bine zis prostia) acas