| Anaaaaid a întrebat:

Heii TPU. Sa va zic ce mi s-a intamplat. Am descarcat niste poze si cand sa le bag in photoscape imi zice " File does not exist or is unreadable " ce sa fac?!, si la orice poza descarc asa imi zice! straight face, daca nu stiti ce sa fac imi dati tot asa un program de modif poze gen photoscape? Sa imi ziceti numele. Thxxxx! Funda + vot. Va implooor :*, multumeesc anticipat. puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| DivinityBoy a răspuns:

Poate e din cauza formatului pozelor.Le poti deschide daca le ai in format.JPG

| Shine_2176 a răspuns:

Salut. Asta este din cauza programului. Incearca sa il dezinstalezi, si sa il mai instalezi o data. Daca nici asta nu merge, incearca sa introduci poza in Photoscape. Sunt mai multe moduri. Daca nici asta nu merge, inseamna ca ai o problema tu la PC. Poti sa incerci si PhotoShop, Gimp sau Ulead photo erxpress 6. Toate trei sunt programe foarte bune dar sunt putin mai greu de utilizat si sunt putin diferite ( Ulead photo erxpress 6 seama cel mai mult ). Mai poti incerca http://www.picnik.com.

- Shine

| Hope_1140 a răspuns:

Mi s`a intamplat si mie exact acelasi lucru. Si ca sa le poata citi trebuie ca pozele sa fie neaparat pe desktop. happy. Eu mai folosesc si Photo Brush si este destul de bun happy. Funda? puppy dog eyes