| qLoveSmileღ a întrebat:

Heii TPU kiss

Vreau sa ma apuc sa invat o limba straina. Dar nu stiu care. Inafara de engleza si spaniola, ca le stiu. Vreau sa-mi spuneti o limba usoara, nu grea ca franceza -_-.

Dau funda. happy

7 răspunsuri:
| qLoveSmileღ explică:

Tocmai am spus sa nu fie o limba grea raised eyebrows

| qLoveSmileღ explică:

Ma refer la grgdlk xD

| XxXFBIXxX a răspuns:

Italiana nu este greu deloc chiar unele cuvinte seamana cu romana. Iti dau si un exemplu
Ieri am venit in Romania = Ieri mi è venuto in Romania.

| grgdlk a răspuns:

Japoneza

| AleDia a răspuns:

Italiana sau portugheza

| IuliaChiuian a răspuns:

Stii spaniolaa love struck suntem pe aceeasi lungime de unda dar incearca japoneza nu e grea de exemplu nu se face dif. intre masc. si fem. scrisul se bazeaza pe arta si e in silebe.happy

| Oana_3602 a răspuns:

Italiana e o limba foarte usoara si se aseamana ci lb romana am 14 ani si am invatat-o din mers(fara intentie ) de l mama care a fost plecata sau de la ce am mai auzit de la prietenismug successmugkiss