| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Vreau sa ma duc la mare cu cativa prieteni in august, perioada 20-25 si nu pot sa ma decid in ce statiune. Ma gandesc la Costinesti si Mamaia...si nu stiu unde ar fi mai bine, unii spun ca plaja si marea e mult mai frumoasa in Mamaia, in Costinesti este mai multa distractie si sunt multe cluburi, dupa ca Mamaia e statiune de fite si totul este foarte scump si ca in Costinesti nu ai loc pe plaja, ca marea este agitata si nu stiu ce sa aleg. Unde ma sfatuiti sa ma duc? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Si-n Mamaia sunt multe cluburi unde sa te distrezi, si intr-adevar e plaja mai curata si mai ingrijita dar si servicile, hotelurile si toate cele sunt mai scumpe decat in Costinesti. MAjoritatea tinerilor se duc in Costinesti fiindca sunt oferte mai bune. Daca vreti sa vedeti tineri peste tot, iti recomand sa mergi in Costinesti.D: Eu am fost anul trecut si ma duc si anul asta fiindca mi se pare geniala statiunea, e animata, e asa multa lume si toti tinerii aia transmit o energie pozitiva.

| Țoglă a răspuns:

În Mamaia te sfătuiesc să te duci.

| StalkerSoul a răspuns:

Daca vrei sa ramai cu niste amintiri de neuitat, te sfatuiesc sa mergi in Costinesti!