| Aandr33a a întrebat:

Heiii..cine stie cum poti pune poze pe facebook de pe Nokia lumia 900 in afara de folosirea aplicatiei facebook..trebuie ceva descarcat? Funda happy

Răspuns Câştigător
| AdyAl3xa a răspuns:

Nu poti pune poze de pe Nokia Lumia 900 decat de pe aplicatie altfel nu ai cum! Fa cont pe Windows Live si intra in Marketplace/search/Facebook...si o sa iti apara aplicatie, o descarci si asta e tot!

1 răspuns:
| radioactive00 a răspuns:

Nu poți fără aplicatie, eu am 520 si daca vreau sa pun direct îmi spune sa instalez aplicatiewinking