| BoboooBubuuu a întrebat:

Heiii... cu ce program pot sa descarc o melodie? Funda + vot. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| grgdlk a răspuns:

Vrei sa o descarci de pe youtube? foloseste youtubedownloader

4 răspunsuri:
| grgdlk a răspuns:

Gata ma, ajunge, fata si a rezolvat problema, eu am primit funda, nu mai incercati ca nu mai aveti ce funda sa luati
baieti buni ce sunteti voi...

Răspuns utilizator avertizat
| Alanda18 a răspuns:

Nu iti trebuie program. Uite e foarte simplu:
Cauti pe youtube melodia care o vrei. Apoi deschizi o noua pagina, si intri pe site-ul www.listentoyoutube(.com) Mai jos, apare un spatiu pentru scris. Dai copy la linkul de la video-ul de pe youtube si dai paste acolo jos. Apoi faci click pe GO.
sper ca te-am putut ajuta:)

| seby10 a răspuns:

Nu-ti trebuie niciun program. poti sa le descarci de pe youtube to mp3