| Monykka a întrebat:

E cald afara, ce sa facem trei fete in casa, in camera, ca ne plictisim? Funda celui ce raspunde cel mai repede...Scuzati categoria dar e cea mai accesata

12 răspunsuri:
| AxxyAlexandra a răspuns:

Buna happy
Puteți cumpără reviste și sa le citiți, discutând despre tot ce e nou sub soare; puteți pune muzica și sa faceți un fel de parada modei; puteți sa va faceți unghiile; sa faceți un concurs de karaoke; sa faceți poze..etc. happy
Have fun! happy

| Dexaa a răspuns:

Karaoke, caută pe youtube, sunaţi-vă colegii cu număr privat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Facetiva vant una la alta.

| anutza6117 a răspuns:

Mancati inghetata, stati la taclael, va uitati la un film. faceti ceva, limonada etc

| mystery1girls a răspuns:

Incercati blogul
http://sangesitrandafiri.wordpress.com
sper ca v'am ajutat pa:*

| gabi13579 a răspuns:

Puteti sa probati niste haine si sa faceti parada modei, sa va machiati legate la ochi, sa gatiti ceva in timp ce va filmati, sa va faceti niste masti faciale, sa faceti un spectacol de magie si sa-l puneti pe youtube, sa faceti buchete din flori origami

| Vladimir315 a răspuns:

Jucati poker pe dez... nu conteaza laughing (Distrati-va)

| Pust1uCuBanana a răspuns:

Vb despre baieti si jucati makao sau alte jocuri.

| Irenee a răspuns:

Faceti o limonada! laughing))
Probati haine, stati pe Facebook, vorbiti, plecati la strand, sau la cumparaturi. Cititi o revista, etc.winking

| AndreeaDtm a răspuns:

Poii povestitii un pic despre baietii defecte sau calitatii...o sa va distratiii garantezz... FUNDAA?

| deea_8087 a răspuns:

Sa faceti inghetata!:*:*

| Akkerman a răspuns:

Sa va distrati, iaca ce sa faceti