| Albinuțăă a întrebat:

imediat vin sarbatorile... vreau sa ii fac un cadou prietenului meu.si pe langa o felicitare. stiu ca ar trebui sa ma inspir singura ce sa ii scriu. dar ceva ideii? ce as putea sa ii scriu?

Răspuns Câştigător
| lariisa99 a răspuns:

Daca e prietenul taw ai pute sa-i faci un video pe youtube!
Bafta!

fundita?batting eyelashes

1 răspuns:
| alissya a răspuns:

Pai sa iti compun eu ceva ce i-as compune prietenului meu daca i-as da o felicitare big grin, de ci suna cam asa :

´dragul meu, in primul rand vreau sa iti multumesc ca esti alaturi de mine, ca ma intelegi. ca ma iubesti, si esti cel mai frumos cadou pe care il am in viata mea, acum in prag de sarbatori Mos Craciun iti aduce din partea mea multa dragoste, multi pupici dulci si o imbratisare calda pe care o so ai mereu din partea mea :X
Te iubesc mult, si iti doresc un CraCiun fericit cu multe impliniri si tot ceea ce iti doresti,
cu dragoste, a ta iubita...´´

Cam asa ar suna, nu stiu daca iti place eu ti-am compus ceva ce i-as scrie eu iubitului meu, dar sper macar sa te inspire putin :X
te pup, si bafta :X