| Rasfatzataa a întrebat:

Heiii TPU, am o pagina pe facebook(este pentru fete)inainte cand faceam un like imi apareasadpersoana de) A dat like la (pag. respectiva)
Acum nu imi mai apare nici o notificare nici ca a dat cineva nici ca nu a dat.Am mare nevoie de ajutorul vostru!
HELP MEE please!
Raspunsul corect primeste funda!

Răspuns Câştigător
| elavy23 a răspuns:

Aici te pot ajuta eu. daca esti administratora la o pagina inseamna ca iti apare si un panou de administrare a pagini, nu? ok... in cazul asta procedezi in urmatorul fel: in acest panou, ai urmatoarele butoane: editeaza pagina, construieste audienta, ajutor, ascunde. Intra la editeaza pagina apoi du-te la administreaza notificarile, ar trebui sa ai bifate cele doua casute ce apar; daca nu sunt bifeazale.o sa mearga si eu am patit la fel, una din administratoare imi schimbase alea. sper ca ti-am fost de folos

| Rasfatzataa explică (pentru elavy23):

Multumesc,chiar a mers!

| elavy23 a răspuns (pentru Rasfatzataa):

Cu placere