| YuLiAnDrEeA a întrebat:

Heiii TPU! Cam cat costa inlocuirea display-ului unui telefon?

7 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Depinde de telefon, la un telefon normal aproximativ 50 de lei cu manopera.

| lSummerl a răspuns:

Depide ce telefon ai

| YuLiAnDrEeA explică (pentru lSummerl):

Un LG ks360

| lSummerl a răspuns (pentru YuLiAnDrEeA):

Cam 50-60 lei

| AlLeYoana a răspuns:

Cam de le 80 de lei in sus

| LyoDDxD a răspuns:

Problema se pune asa: intai cauti pe net cel mai mic pret pentru display si il cumperi, dupa aia te duci la cutia cu scule si iei ce iti trebuie ca sa il inlocuiesti.

P.S: daca telefonul e in garantie il duci direct la service cu garantia fara sa mai cumperi alt display

| creataaa a răspuns:

Aproximativ 80 de lei big grin