| anonim_4396 a întrebat:

Heiii TPU! Cum imi fac cont pe Metin2 Hotstyle? Adica intru pe site-ul lor oficial si dau acolo sa ma inregistrezi, completez toate datele si imi spune asa : " Inregistrarea a esuat : Va rugam completati datele corect." Ce nu este corect ca am completat totul asa cum trebuie. Un sfat ceva? Multumesc. Funda. puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Trebuie date reale

| Andrut2a a răspuns (pentru petrica1111):

Pai da le-am pus pe cele reale si to nu merge puppy dog eyes

| ÐÿÅ a răspuns:

Buna!
Uita-te bine poate nu ai scris ceva corect! Sigur nu au spus ei degeaba "nregistrarea a esuat : Va rugam completati datele corect".
Bafta!

| Ezikel a răspuns:

Numele contului si parola trebuie sa contina si cifre big grin

| razvy3p3 a răspuns:

Si eu am avut aceasta problema dar dupa ce am scris parola cu o litera mare si cu cateva cifre (1, 2,3, 4... ) nu cu!,@, # a mers.Cel putin a functionat pentru mine. Sper ca te-am ajutat si astept fundita.