| florin1998 a întrebat:

Heiii TPU

vreau sa-mi iau telefonul Samsung Galaxy Xcover

voi ce ziceti, e bun? cine il are?

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Xcover este un telefon perfect daca duci o viata activa si telefonul poate sa fie suspus la anumite socuri.
E telefonul perfect daca esti alpinist si ti-e frica ca o sa iti scape telefonul de pe varful omu...
Dar ca telefon nu are specificatii cu adevarat extraordinare.
Eu unul as merge pe mana la Samsung galaxy s1.
Il gasesti la cam acelasi pret dar bate xcover la cam toate capitolele *in afara de rezistenta *

comparatie :
http://www.compare-cellphones.org/Samsung-Galaxy-Xcover-vs-Samsung-Galaxy-S

Dar sincer chiar imi place xcover, e un telefon perfect daca duci o viata activa si specificatiile cu toate ca nu sunt foarte bune nu sunt nici slabe...e un telefon care isi face treaba.
Dar daca duci o viata normala si folosesti telefonul mai ales ca sa asculti muzica in pauzele de la scoala...atunci nu, nu se merita sa dai banii pe acest telefon.
Cum spuneam, poti sa gasesti alternative mai bune.

| PiticOK a răspuns:

Eu am ii destul de bun... mie pana acum nu mi s-a blocat... si e rezistent la picuri de ploaie da nu rezista daca il bagi sub apa big grin funda?