| DolsePapusik a întrebat:

Heiiii! happy Ce parere aveti despre emisiunea "In puii mei" de pe antena1? Mie mi se pare o tampiene.Am vazut si episoadele de dinainte, acum mi se pare ca axagereaza foarte mult. Voua?!?

Răspuns Câştigător
| sbboy a răspuns:

Aici sunt de acord cu tine. Exagereaza mult! Poti sa te prapadesti de ras si din glume simple nu cum fac ei.

| DolsePapusik explică (pentru sbboy):

Da, mai ales cu Dorel si prietenul sau e prea exagerat! nu e asa?!?

7 răspunsuri:
| DolsePapusik explică:

Scuze acolo trebuia sa sciu exsagereaza. happy Scuze!

| DolsePapusik explică:

Mersi de raspunsuri! happy

| ionutzu94 a răspuns:

Mie nu prea imi plac toate secvente deorece parca sunt niste tampiti care se cred ei mai artisti ca fac lucrul asta. Unele sunt cat de cat amuzante dar in mare parte e o porcarie.

| Andrutzikka a răspuns:

Ori e emisiune de amuzament ori ce sa fie? Politica? thinking

| Tudyss a răspuns:

Da chiar exagereaza si devine plictisitor, aceleasi personaje...nimic nou...dar mie imi plac totusi scenele cu fernando, cred ca sunt singurele care mai au farmecbig grin

| darkzeentzz2011 a răspuns:

Intr-adevar au exagerat dar daca se permite sa arate asa ceva n-ai ce face