| AndraStefi a întrebat:

Heiiiiiiii! O prietena de-a mea si-a sters contul de pe TPU acum cateva zile. Ea nu mai are de gand sa intre pe acest site si m-a mi-a spus mie sa intreb daca odata cu stergerea contului s-au sters si intrebarile pe care le-a pus si raspunsurile pe care le-a dat pe acest site.Merci!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Toate intrebarile si raspunsurile ei raman, dar se transforma in postarile anonime. Adica nimeni nu va sti, cine a postat acele intrebari si raspunsuri. Numai bine!

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@sweetylikeafreshcherry, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!winking

| Laura a răspuns:

A auzit de motorul de cautare? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce, a mintit ca o rapandula si acum ii e rusine? Chiar daca a cerut stergerea tuturor postarilor, totate minciunile rapandulei sint in arhiva big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sweetylikeafreshcherry, probabil nu stii ce inseamna "nesimtit". Dar daca ma acuzi ca am fost nedrept (nu nesimtit) cu ea, trebuie sa-mi dai un link in care ea sau tu considerati ca am fost nedrept. Daca nu, acuzatiile tale sint simple tembelisme fara acoperire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sweetylikeafreshcherry, nu o lungesc si in plus trebuia sa fii atenta la nuanta atunci cind citesti ceva. Citez "De ce, a mintit ca o rapandula si acum ii e rusine?" Ce reprezinta pentru tine acel semn de punctuatie? O afirmatie sau o interogatie? Am vazut din ce spui ca esti clasa a VII-a, asta inseamna ca deja trebuie sa cunosti semnele de punctuatie. Interpretarea unui text se face in functie de acesteawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact asa cum spuneam. In situatia in care e o rapandula si a vrut sa-si stearga contul de rusine, este inutil, raspunsurile sint in arhiva. De asta te-am invitat sa fii mai atenta cind citesti, sa nu apara interpretari. Cu alte cuvinte nu gasesc nici un fel de scuza, nu as avea de ce si de asemenea nu consider asta o cearta ci o simpla discutie in contradictoriu. Insa ai omis sa-mi dai link-ul solicitat. Deci revin la ce spuneai tu: "sunt multi indivizi pe aici care sunt foarte nesimtiti si care isi bateau joc de intrebarile ei (si nu imi place sa spun ca tu esti unul dintre ei)". Inca mai astept link-ul in care eu si nesimtitii ne bateam joc de prietena ta. Sau mai bine spus, in care m-ai vazut pe mine alaturi de nesimtitii respectivi happy

| AndraStefi explică:

BRO-a dreak gramatica cu nebunu care-a inventat-o de ce o numesti asa? Ea si-a sters contul pe acest site pentru ca sunt multi indivizi pe aici care sunt foarte nesimtiti si care isi bateau joc de intrebarile ei (si nu imi place sa spun ca tu esti unul dintre ei). Ea doar a fost curiosa si atata tot.De ce trebuie sa va bateti chiar asa joc de toti? Nu aveti bunsimt?

| AndraStefi explică:

BRO-a dreak gramatica cu nebunu care-a inventat-o, cand jignesti un om pe care nu il cunosti esti nesimtit. Nu ai nici un drept sa o faci pe prietena mea rapandula si mincinoasa, mai ales ca nu o cunosti si ca nu stiai motivul pentru care ea si-a sters contul. Asa ca nu o mai lugi atata si recunoaste ca ai gresit.

| AndraStefi explică:

Dupa cum am mai spus, nu o mai lungi atata! Acum tu gasesti diferite scuze pentru ca nu vrei sa recunosti ca ai gresit. Ia uita-te la afirmatia pe care ai facut-o dupa ce ai pus acea intrebare:"Chiar daca a cerut stergerea tuturor postarilor, totate MINCIUNILE RAPANDULEI sint in arhiva". In concluzie ai facut-o si rapandula si mincinoasa. In plus, stiu ce inseamna cuvantul "nesimtit" si cunosc semnele de punctuatie, deoarece, daca nu sti, eu am terminat acest an scolar cu 10 pe linie si stiu ce vorbesc, nu vorbesc aiurea. Vreau sa spun, de ce trebuia sa o jignesti cand puteai, pur si simplu, sa raspunzi la intrebarea pe care am pus-o, la fel ca ceilalti utilizatori? Chiar nu vreau sa ma cert cu tine, dar am fost deranjata de faptul ca tu ai jignit-o pe prietena mea fara sa o cunosti sau sa stii motivul pentru care ea si-a sters contul de pe site.