| bebe17 a întrebat:

Hello all's :*
Vreau sa merg pe munte de revelion, mai exact pe semenic sau muntele mic, dar la toate pensiunile la care am sunat am dat peste pachete cu sume mari...as vrea daca se poate sa imi recomandati o pensiune\cabana :X Dau fundita :X:X:X:X si vot :X pls helpbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| BebeStrumf a răspuns:

Xoxo @bebe17, intereseaza'te de aici http://www.turistinfo.ro/semenic/cazare-hoteluri-vile-pensiuni-semenic.html bafta!:*

| bebe17 explică (pentru BebeStrumf):

Ms mult bebe :* love struck am vizitat pagina deja

4 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Incearca la Valiug la Hotel Claris.
Este ieftin, comfortabil si fac si niste evenimente frumoase (atat pentru copii cat si pentru adulti). Nu mai vorbim de priveliste, care este superba.

| bebe17 explică (pentru IMC90):

Iti multumesc ca vrei sa ma ajuti, dar am sunat deja si au pachet happy iar suma e un pic cam tipatoare sad

| IMC90 a răspuns (pentru bebe17):

Pfff, eu fusei prin Aprilie si nu mi s-a parut asa scump (in comparatie cu alte locuri).
Cu placere oricum happy