| strengaritzza a întrebat:

Hello
Am o intrebare. Cum pot sa fac reclama la pagina de facebook? Sa adun mai multe Liku-uri. Astept raspuns!

Răspuns Câştigător
| xKathrinexD a răspuns:

Pai, copiaza-ti link-ul paginii careia doresti sa ii faci reclama si trimite-l peste tot pe FaceBook(prin mesaje) sau daca joci vreun joc unde poti sa vorbesti cu lumea sau sa le trimiti comentarii sau mesaje(ex:Lady Popular sau SunPhoto) poti sa trimiti in acel joc mesaje la jucatoriwinking Funda?

3 răspunsuri:
| strengaritzza explică:

Asta stiam, dar problema e ca nu pot la infinit sa fac chestia asta. Pe facebook, sunt restrictii. Am facut asa cum ai spus, dar acum nu ma mai lasa sa fac asta.