| NouaGumaFive a întrebat:

Hello! De ce cand vreau sa intru pe facebook imi apare mesajul asta : "Account Temporarily Unavailable Your account is currently unavailable due to a site issue. We expect this to be resolved shortly. Please try again in a few minutes. ". Care este problema? Funda

4 răspunsuri:
| ivy a răspuns:

Mda si eu am patit ` odata... nu ai ce face decat sa astepti... o sa mearga dupa 1-2 zilewinking succes!

| vibers9 a răspuns:

Nu mai raspund serverele de la facebook. asa imi arata si mie.
se rezolva in cateva zeci de minute maxim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta in maxim 2 zile isi revine

| Butterfly_7590 a răspuns:

Cred ca cineva ti-a schimbat parola