| Stephh a întrebat:

Hello! Ştie cineva un site unde pot posta poveşti astfel încât să fie citite de mai mulţi oameni? happy Înafară de wattpad, wordpress sau funny-fantasy. Să fie destul de popularthinking şi NU să-mi fac un blog.Fundiţă. Rapidhappy

4 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Eu zic ca la o editura.Si poti castiga si bani din vanzari.

| Stephh explică (pentru suffarstar):

Da. Dar eu mă referam online, încă n-am nivelul adecvat de o editură laughing. big grin

| suffarstar a răspuns (pentru Stephh):

Ba eu zic ca ai.Hans Christian Anderssen e cel ai iubit povestitor al lumii. Povestile sale mi-au desenat copilaria.Fi orginala, exprima-te frumos si vei avea succes.

| Drey_Ann_1996 a răspuns:

Buna Stephh, ieri ma gandeam sa fac un site unde vor fi publicate povesti create de utilizatori si de membrii ai personalului site-ului si nu stiam cum as putea sa fac rost de personal mai intai. Acum din intamplare am intrat pe TPU sa ma amuz putin de anumite "intrebari" postate de anumite persoane si am dat de intrebarea astahappy. Ai fi interesata sa mi(doar eu deocamdata) te alaturi? Site-ul nu este inceput inca. Inteleg ca vrei un site popular, si daca vrei te pot invita din nou peste 1 saptamana, luna sau cat timp va fi nevoie pentru a rezolva cu site-ul. Spune-mi daca esti interesata.