| deepinlovewithyou a întrebat:

Hello TPU! Am o problema de aproximativ o luna. Pe youtube imi merg varza toate videoclipurile. Se aude intrerupt,imaginea e intrerupta, paginile merg greu, internetul merge greu ( tin sa mentionez ca folosesc Google Chrome ). Am facut update la placa video ( nVidia Geforce FX 5700 LE ), am facut update la Flash Player, l-am instalat si dezinstalat. Chiar nu stiu ce sa mai fac. ceva sugestii? FUNDĂĂĂĂĂ!

Răspuns Câştigător
| Patrick1 a răspuns:

Placa video e cam veche dar nu asta e problema, eu te sfatuiesc sa folosesti Modzila sau Opera!winking Si cand reintri pe youtube dai click dreapta pe imagine, dai settings -> debifezi casuta ( Enable hardware acceleration) si dai close, dai restart si ar trebui sa iti mearga fara probleme!winking Succes!

4 răspunsuri:
| tenshi261 a răspuns:

Inecarca google chrome; si eu am avut probleme dar pe mozilla

| deepinlovewithyou explică:

Faza cu datul click-ului pe video -> settings etc etc. am folosit-o, am dat restart si vad ca merge mai bine. O sa ma interesez de o placa mai buna si noua. poate asta e problema in final. Anyway, multumesc mult pentru ajutorul acordat!

| Patrick1 a răspuns (pentru deepinlovewithyou):

Anytime my dear!winkingTotusi ti-as recomanda sa schimbi si broswer-ul! O sa iti mearga si mai bine! O seara frumoasa!

| ZzP1nG a răspuns:

Ai problema cu windowsu-l incearca sa stergi toate fisierele din Temp(temp in gasesti in User in numele pc-ului tau AppData(app data posibil sa fie ascuns te duci si dai sa fie vizibil) si in Local o sa gasesti Temp daca si dupa ce ai sters tot de acolo tot face probleme atunci trebuie reinstalat windowsu-l