| ExistSiEuPeAici a întrebat:

Hello happy.
Yeyyy! Ma duc si eu pe 11 august la mare... in cele din urma love struck. As vrea si eu parerile voastre. Care este cea mai frumoasa statiune? [ Sa fie cat de cat linistita. ] Si as mai vrea ceva laughing. La statiunea recomandata sa adaugati si un hotel, doua [ cu piscina ], la pret rezonabilhee hee.
Multuuumesc foarte muult :*.

Răspuns Câştigător
| fuckThisLife a răspuns:

Vino in intre mangalia si saturn la hotel Paradiso.nu este scump, au piscina, iar pestre drum este plaja.si nu te igrijora, la mare inca nu este nebuneala si nici nu o sa fie.iar daca vi pe 11 si tot vi la saturn.e un festival care se numea callatis inainte dar acum se numeste mangalia, se tine seara pe faleza unde vin foarte multi cantareti cum ar fi elli white, dony.si multi altiiwinking

4 răspunsuri:
| terminallyCapricious a răspuns:

Pai...eu am fost anul trecut in bulgaria,statiunea albena,hotel, gergana e super fain si nu este prea scump, cauta pe google.parintilor mei le-a placut statiunea pentru ca era foarte linstita pentru ca aia este plaja privataa!

| ozzy22 a răspuns:

Mda pai eu acum sunt la mare in bulgaria si e super tare...sunt la nisipurile de aur la hotelul ASTERA //e foarte frumos are piscina si pentru mine pretul e destul de bunishor

| samy97 a răspuns:

Iti recomand orice afara de mamaia am fost acolo acum 1 saptamana si e foarte urat...ai ce vedea intr-adevar dar plaja e aglomerat, apa e murdara, preturi foare mari, doar aquamagic e fain in rest...

| VreauSaAjut a răspuns:

La Mamaia sa nu te duci pentru ca am auzit, ca sunt numai alge pe plaja si duhnesc big grin