| Kira9747 a întrebat:

Help!
Am avut cont pe youtube, dar mi-am uitat parola si nu stiu cum sa o recuperez, cine imi spune si mie cum?
Fundita!

Răspuns Câştigător
| FreeStyle_6834 a răspuns:

Dai click ca ai uitat parola, bagi e-mail-ul tau acolo si primesti mai apoi mesaj pe mail, ne e deloc greu, cred ca te descurci cumva!

3 răspunsuri:
| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

F simplu dai acolo pe forgot password sau am uitat parola.

| Anaaaaid a răspuns:

Intri la o melodie/filmuletz. etc. Si jos e log in dai click si pe acolo scrie forgot possword? si dai click si trebuie sa scrii mail-ul. Bafta!

| Anaaaaid a răspuns:

Intri la o melodie/filmuletz. etc. Si jos e log in dai click si pe acolo scrie forgot possword? si dai click si trebuie sa scrii mail-ul. Bafta!