| qLoveSmileღ a întrebat:

Hey all! Am o intrebare in legatura cu cartela aceea Frog. Eu vreau sa mi-o cumpar zilele astea. Bun, intrebarea este urmatoarea : Cand mi-o cumpar, primesc internet pe mobil fara sa platesc in plus, nu? Sau trebuie sa mai dau bani in plus, ca sa-mi dea si net pe mobil? sad. Dau fundita!

7 răspunsuri:
| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Pai daca iti activezi extraoptiunea aia frog nu

| adriana_8719 a răspuns:

Dap...internetul face parte din oferta si nu dai nimic in plus. Doar banii pe optiunea standard. funda?big grin

| ruPfashu a răspuns:

Nu trebuie sa dai bani in plus.

| yAdrian a răspuns:

Asculta-ma pe mine ce zic eu am de doua luni cartela frog si nu am gratuit netu' trebuie sa dai mesaj la 9691ca sa iti activezi netu'. happy

| 4L3XaNdrUtZzZ a răspuns:

Pai si eu as vrea sa o cumpar dar ma gandesc ca la orice alta cartela sunt oferte si oferte dar cand vrei sa iti cumper internet pe mobil trebuie sa platesti oriunde la orice tip de cartela(oarange, cosmote, Vodafone etc)

| 4L3XaNdrUtZzZ a răspuns:

Salut,in legatura cu cartela, orice retea sau companie are ofertele ei fie de telefoane etc.pentru internet pe mobil trebuie sa platesti ca la orice alta cartela din alte retele(Orange, cosmote, etc.)Dar daca vrei intereseaza-te pe siteul asta http://www.cosmote.ro/ro/content.aspx?style=styles&ns=-10000&cid=20304

| andreutza9 a răspuns:

Internetul e inclus in extraoptiune