| anonim_4396 a întrebat:

Hey alls vreau sa ma fac emo dar nu stiu cum. Imi dati cateva idei

Răspuns Câştigător
| ComputerGeek a răspuns:

In primul rand sfatul meu este: Nu te face emo...
In al doilea rand, nu cred ca persoanele de treaba din aceasta comunitate te-ar ''ajuta'' sa iti faci rau singura...

17 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Taie-ți venele și vei fi mai mult decât emo.

| ndc a răspuns:

Din moment ce, gramatical, nu ai pus o intrebare, o sa pun eu una: de ce ai vrea sa "te faci emo"?

| ShowTim3 a răspuns:

laughingCrede-ma nu vrei sa fi emo, am avut eu niste colegi/colege laughing si lumea nu prea se uita frumos la cei emo happy plus ca erau mereu beti, suferinzi, drogati, si nuprea ii suporta lumea, eu sincer nu ii suportwinking Emo ii caracterizez ca pe niste oameni lasi, care le e frica sa treaca prin viata si se refugiaza intr-o lume a lor, la ei fericirea e daca mor, daca se drogheaza, si daca beau... am avut o colega a venit beata si drogata are un anturaj sa mor eu laughing daca prietenii mei fumeaza, se bat, beau, sunt niste mielusei dresati fata de anturajul ala.
Plus ca e urat rau sa fii imbracat numai in negru straight face

| JenniferJannet a răspuns:

"emo" te faci daca ai vreo problema nu ca ai tu chef. iti tai venele ca ai tu chef? pe bune am auzit oameni care chiar sufera si de aia au devenit asa.da tu? tu nu o sa fii emo.nu arati cu siguranta ca unul daca tu esti cea din poza... ce vrei sa devii emo doar ca asa e moda la voi?

| JenniferJannet a răspuns:

Ce necaz ai avea tu sa devii asa?

| JenniferJannet a răspuns:

O da! si acum esti cu addevarat emo rolling on the floor pe bune cunosc oameni emo si tu esti doar una care are chef de chestii emo.iti faci bretonu cu apa sau cu ce e si la web straight face pe bune? dar ma roog e viata ta stric-o si mai tare de atat.si frate poza aiai e mai mult cocalara decat emostraight face nu prea stii ce e aia emo laughing

| AnneBre a răspuns:

A "te face emo" nu e ceva ce poti face. Tu stii macar de la ce vine emo?raised eyebrows

| lakrymotsa a răspuns:

Am un sfat mai bine nu te face emo, nu iti trebuie sa iti faci rau singura.Si noi nu te vom ajuta.

| JenniferJannet a răspuns (pentru lakrymotsa):

Pentru ca e "la moda" nu te.ai prins? rolling on the floor)rolling on the floor)

| lakrymotsa a răspuns (pentru JenniferJannet):

Moda? Pt moda iti faci rau? Mai bine cauta pe net sa vezi ce inseamna EMO si dupa pune intrebarea asta pe TPU

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau samai eu sunt em dar vreau cum sa spun, un sfat mai nou ca ma plik sa port aceleasi haine. poate ceva mai nou. nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alls stici ce e viata mea sis emo. clar. Pt ca la scoala lumeami zice cas ciudata ca ma imbrac in negru. si n-am chef ale ale voastre. ca st si in glubul emo din scoala mea si in sala unde stam mai mult e un negru... si chiulesc atnci cand avem intalnire. am pus un punctongue ca ma stresati ca ziceti da ca nu bine cum ziceti uh si poza aia nu stii ca este asta eu st altfel acum

| JenniferJannet a răspuns (pentru anonim_4396):

OMG!rolling on the floorrolling on the floor tu nu o sa fii emo niciodata!rolling on the floor mai intai apari cu o poza de cocalara si cu intrebarea auziti vreau sa ma fac emo. dupa aia iti faci un jaf de poza cu bretonul vai de el si.nu stii sa faci poze.rolling on the floorrolling on the floor si acum zici ca esti emoista scolii.straight face frate si eu ma imbrac in negru. grup emo nu cred ca exista in "acea scoala a ta" (mai incearcarolling on the floor).si in cele din urma TOATA LUMEA CHIULESTE DECI ESTI DOAR UN COPIL BATUT DE SOARTA.CARE FACE CE FAC SI CEILALTI COPII DAR TE CREZI MAI SPECIALA VAI DRAGA...sama anunti cand iti vei taia vene si incepi sa fumezirolling on the floor)...de fumat fumeaza toata lumea.dar tu nu ai face asta rolling on the floor

| ely20ely a răspuns:

Eu spun ca toți care sunt emo sunt nebuni

| Chelle a răspuns:

Nu poti sa te faci emo cand vrei uh,eu sunt emo si stiu cat de greu e sa fi emo,eu ti-as spune sa nu te faci pentru ca eu uneori regret ca sunt,toti credeti ca emo insemna doar sa va imbracati intr-un anumit fel dar nu e asa uh vrei sa pari emo nu sa fi pentru ca iti spun eu nu vrei sa te tai pe corp si sa te droghezi,fumezi,bei sa nu asculti nici o regula cam asta fac cei care sunt emo mai gandeste-te la asta eu sunt emo de mica dar acum sunt in adevaratul sens al cuvantului,daca vrei sa pari imbracate ca o emo si fa-ti o atsfel de frizura si mereu sa fi data cu creion negru si rimel, dar daca asta nu e stilul tau daca te vei imbraca asa nu vei arat deloc bine, mai bine lasate de chestile astia ca nu sti pe e drum mergi

| motorel a răspuns:

Bai asta e un moft cu moda asta emo ce dark stati fratilor linisti ca mai tarziu o sa va para rau mai bine stati linistiti simtitiva bine si cum tuneti acum

| emocryzy a răspuns:

E ceva fain, cool sa fii emo ...si eu sunt happy