| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a întrebat:

Hey, am o problema cu minecraft.Am graficile la fancy si de cand am murit prima data jocul este foooooarte laggy cand se intuneca.Am schimbat graficile la fast si acelasi lucru(am inceput pe alta lume si acelasi lucrucrying)ma puteti ajuta cumva? Este jocul devina sau PC-ul? Nu sa mai intamplat asa ceva pana acum.

2 răspunsuri:
| rRAzvANn a răspuns:

Incerca sa iti dai update la direct x si la gpu happy mie imi mere ca dracu big grin

| Seby1231 a răspuns:

Luati-va un calculator mai bun, o chestia la lag poate fi gb ram, eu 2 gb ram, si cum am si serverul si minecraft-ul pornit, imi manca din ram si imi merge cateodata greu...