| dennyissa a întrebat:

Hey
am si eu o intrebare
daca intru pe explorer la un site
si dupa ma uit la mozila la history o sa-mi apara site'ul pe care am intrat in explorer
pun intrebarea asta pentru ca nu imi merge mozila si vreau neaparat sa stiu

Răspuns Câştigător
| BestOctavian a răspuns:

OK, dar sa dai fundita, doar ca sa stii explorer e una si firefox e alta, poate s ambale module pentru internet si sunt instalate pe acelasi user dar una nu corespunde cu alta, fundita!

4 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Nu, nu o sa-ti apara.

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Nu o sa-ti apara in Mozilla.

| Danasilvia a răspuns:

Nu, sunt programe diferite si nu memeoreaza site-uri decat separat.

| ZapPy a răspuns:

Nu are legatura, ai grija sa nu alegi sa importe site'urile de pe unu pe celalalt ca uneori apare un Pop-Up cu intrebarea asta. Good luck!