| NoNaMe_7575 a întrebat:

Hey! am si eu o intrebare...
De ce cand postez imi apare Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici dai click aici si spune ca o trimis confirmarea pe e-mail si nu primesc pe e-mail nimic...ma puteti ajuta? dau funditawinking

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mi se pare că nu ai confirmat înregistrarea pe TPU. În ziua când te-ai înregistrat ai primit, în contul tău de e-mail indicat la înregistrare, un mesaj de la TPU, prin care îţi cerea să confirmi înregistrarea, dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă n-ai facut asta caută mesajul în contul de e-mail(s-ar putea să fi ajuns şi în Spam), deschide-l şi dă clic în locul indicat şi cred că problemele tale o să dispară. Pentru a afla mai multe despre TPU poţi citi răspunsurile la ÎNTREBĂRI FRECVENTE. Numai bine!

1 răspuns:
| omuleatza a răspuns:

Cel mai probabil pentru ca nu ai confirmat adresa de e-mail
funditaaa? puppy dog eyes