| Nandra a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebare? Imi puteti da si mie o lista cu seriale care voua v-au placut? Eu m-am uitat la The vampire diaries,Grey`s anatomy,Teen wolf, The legend of the seeker si Merlin,dar Merlin se va termina in curand, iar Teen wolf va avea premierea sezonului 3 in vara anului 2013 si legedele cautatorului s-au anulat. Ce idei aveti?

3 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

Mie mi-a placut The Mentalist, Dexter(ti-l recomand daca nu l-ai vazut), Lie to Me, Chuck, Breaking Bad
si Psych

| CronoX a răspuns:

Eu iti recomand sa te uiti la prison break si la The walking dead sunt foarte faine serialele.

| Fleaca_Maria_1990 a răspuns:

Mi-au placut : Teen wolf, Pretty little liars, Supernatural, Arrow.