| AnaAreMere a întrebat:

Hey!:*
Am si un o intrebarebig grin de unde pot sa iau poze gen cum sunt cele de pe facebook "wall photos" am cautat pe net dar nu am gasit poze la fel de dragute ca aleabig grin
Merci!

Răspuns Câştigător
| RuxRawrr a răspuns:

Photobucket
Funda?

2 răspunsuri:
| Lala20 a răspuns:

Nu stiu la ce te referi, pe facebook la Wall poti pune ce poze vrei, nu este vreo regula! Vrei sa spui poze pentru avatar?

| Pisicuța a răspuns:

Huh? Ce poze, ca fiecare utilizator de pe facebook are fotografii la wall photos diferite, tu te-ai uitat la ce ai scris?