| ღºioanaºღ a întrebat:

Hey! Am vazut pe net IMVU hack, dar din pacate nu il pot instala... va rog mult de tot spuneti-mi si mie daca il are cineva... IMVU hack iti face cat credit vrei tu si ma refer la credit nu promo credit! Deci va rog daca il are cineva sa imi ziceti si mie de unde l-ati luat sau sa mi-l dati si mie pe mess. Multumesc mult! :*

Răspuns Câştigător
| <3dark-shadows<3 a răspuns:

Eu stiam ca Imvu hack e virus straight face

57 răspunsuri:
| ღºioanaºღ explică:

N-am nici o idee... si mie imi arata asa dar m vazut pe youtube ca unii il au.

| RoxanaAndreeaBianca a răspuns:

Am descarcat eu odata imvu hack si mi-a spus ca e virus

| RoxanaAndreeaBianca a răspuns:

Vreau si eu am vreo dar nu stiu daca vor functiona. unele nu merg dar celelalte imi zic sa astept 2 zile. nu prea cred ca o sa mearga. in fine. adaugatima pe imvu xXxD33uTzAxXx. VA ROG!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca te pot ajuta intra pe bestemy73@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu l-am download dar cand vreau sa il insatalez zice ca nu sunt V. I. P deci eu nu stiu ce sa ii fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dar nu til dau sorry

| oOMeOo a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce rau/rea esti, sgarcitu.le

| qvalenn a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci de ce mai raspunzi la intrebare?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut unul dar s-a inchis. Daca vrei am unu pentru club penguin.Se numeste: StormPenguin11. 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioana imi poti spune si mie de unde ai downloadat imvnu il gasesc u hack eu il caut innebunita si crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog vreau si eu programul crying id de mess ingeras338

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu il vreaudar nu-l gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog ma ajuta cineva sa intalez imvu din nou id meu e mitulicarockstar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am nevoie de hack ca is vip deci mie imi mere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu mai luati heck de ala ca e cea mai mare tapa a vieti am eu unu care iti de promo credit pana la 5. 000 maxim... id : paulnicolae

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bwai eu stiu ca exista hack pentru vip intreaba si u vipurile romane de pe imvu pe mine m'a facut un prieten dar nu mi-a zis um. i'am dat passu si a doua zi am primit vip s ma rog apoi am putut sa schimb parola big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a va face vip intrati pe imved
asta e programul...acum va roog ajutati-ma cu hack-ulcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa te faci imvu scrie pe google imved e site de vip in 24 de ore esti vip succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba frate vreau si eu hacku' va rogg din inima ca nu imi merge cu invitati va rog id meu este d3ny_ang3l99 va rogsmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu hack imvu! daca il are cineva ...sau macar un cont emoo misto cu milte lucruri...(dau cont de vip pe el) multumesc!; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Siu eu incerc sa descarc imvu hack...are un prieten hack dar i s-a blocat programul...si mi-a zis ca poti face pe zi cate 10, 000 de creditwinking

| nascutghinionist a răspuns (pentru anonim_4396):

Te rog mil dai si mie idul meu este florin_bebe99 dai add plase raman dator dau fuunda
jur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah nu va merge fiindca nu sunteti VIP. intratzi p imved scrieti acolo ce trebuie si peste cateva zile esti VIP p gratis nu trebuie sa platesti nimic. atunci o sa iti mearga programu ala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.imved.com/en ...sh gata... facetiva vip p gratis sh dupa aia va spon sgr ca o sa mearga imvu hack;)

| ValyMha a răspuns:

Uite un site care e bun pacat ca merge o sg datha :( http://imvugeneratorcredits.yolasite.com/

| HappyDay a răspuns:

Eu il am da! e adevarat il am dar...cica bag acolo credit si promo credit sau ce nb e aia si imi da nu stiu ce acolo si se aude asa parca sunt erori da nu-s erori si cand dau x sau ok la ele imi da youtube si cica la youtube acolo ca nu il pot vedea ca e incalcat regulilor etc... crying

| L33thaLL a răspuns:

Hack de imvu. e imposibil, el este facut prin PRIVACY POLICY TERMEN, ca la aeriagames, nu exista pentru el ''hack''

| Andreiyi a răspuns:

Ba da prosti mai sunteti.....hacku de pe net e virus... daca vrei sa ai hack trebuie sa ai cap sa creezi hack si un hack se creaza in maxim 30 min la incepatori la profi ca mine se creaza si in 15 min

| PlagaSanDy a răspuns:

Http://imvucreditsgenerator2013.yolasite.com/? formI21Posted=true Ia hack aici;) merge pana la 3.000.000

| AlcaponeGalatzeanu a răspuns:

Orice hack pentru orice joc reprezinta un virus(uneori nedetectabil de antivirus deoarece nu reprezinta un pericol pentru siguranta pc-ului)...depinde totusi de tipul hack-ului

| zoly123 a răspuns:

Ioana si eu caut ca un disperat dupa un hack pentru credite sau VIP dar nici urma vreo 12 siteuri am cautat si toate programele erau virusi sad adauga-ma pe IMVU Zolyk123 si pe mess swagga_boy123 tongue tongue

| katalinboss123 a răspuns:

Sa stii ca l-am instalat si iti trimite pe mes o fotografie la toti oameni din lista o fata goala