| Whatthehell66 a întrebat:

Hey. (:
As vrea sa-mi cumpar tricouri cu diferite trupe, de exemplu Sleeping With Sirens [preferata mea] sau Asking Alexandria, BMTH, Deathstars etc.
Imi puteti da exemple de magazine/mall'uri de unde as putea achizitiona astfel de tricouri? Sa fie din Salaj, Maramures sau Cluj.

Sau daca mi-as comanda de pe internet, ce site mi-ati recomanda?

Multumesc anticipat. (:

Răspuns Câştigător
| 404namenotfound a răspuns:

Intra pe siteul acesta http://www.inkspired.ro/ si foloseste functia "Cautare". Daca nu gasesti tricourile dorite, iti poti face tu singur, pe site. Recomand tricourile urmatoare: "Like A Boss", " Casa moara fetili", "Anonymous" s.a.m.d.

1 răspuns: