| Katakimiku a întrebat:

Hey! As vrea si eu niste jocuri pentru un telefon Android. [ se termina in.apk ]. Dar nu orice fel de jocuri, ci din acelea AR [ augumented reality. ]

Multumesc anticipat. A, si daca puteti sa-mi dati site-urile. (happy

1 răspuns:
| HeadolG a răspuns:

Stiu jocuri care le iei direct de pe telefon :subway surfers,temple run, ninjump, minecraft, kungfufood, fruitninja sunt unele din cele mai tari jocuri sunt foarte misto big grin deci bafta sper ca te-am ajutat