| EuSiDoarAtat123 a întrebat:

Hey! Azi vine o prietena la mine si nu prea am ide: Ce sa facem?

Ca nu suntem genul sa barfim,sa ascultam muzica, sa stam pe facebook si ne uitam la filme toata ziua...

Fundaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| ioana21S a răspuns:

Am uitat sa zic de acel mic oracol.Sa aflati cat mai multe una despre cealalta. Poti sa pui ce intrebari vrei tu,(dar nici jignitoare la adresa ei). Crede'ma o sa apropie mai mult.happy

8 răspunsuri:
| florentina_9904 a răspuns:

Buna pai puteti sa mergeti sa va plimbati, sa decorati un caiet sau ceva sa faceti caietul prietyeniei etc.

| τττ a răspuns:

Sa va uitati la un film.

| ioana21S a răspuns:

Buna happy
Eu daca as fi in locul tau ia'si propune sa incepem cu temele pt.scoala.Dupa ati putea sa gatiti ceva simplu, ce va place voua cel mai mult.Sa faceti o sedinta foto.(aici puteti introduce faza cu machiatul una pe cealalta)Sa va impartasiti secrete. Puteti sa dansati, sa faceti sport impreuna etc.Bafta!

| EuSiDoarAtat123 explică (pentru ioana21S):

Mersiwinking

| ioana21S a răspuns (pentru EuSiDoarAtat123):

Placerea e de partea mea.happy

| ioana21S a răspuns (pentru ioana21S):

Am uitat sa zic de acel mic oracol.Sa aflati cat mai multe una despre cealalta. Poti sa pui ce intrebari vrei tu,(dar nici jignitoare la adresa ei). Crede'ma o sa apropie mai mult.happy

| ellaells a răspuns:

Iesiti la discoteca seara, in oras, la film...

| NotToday a răspuns:

Comunicarea e cheia...

| Seby52 a răspuns:

Buna! Eu as incerca sa fac lucruri de la Art Attack! Gasesti pe net despre ce e vorba! Bafta!