| anonim_4396 a întrebat:

Hey...Buna TPU!
In curand va fi ziua de nastere a prietenei mele si inca nu stiu ce cadou sai cumpar!? Ea este o amatoare de parkour,ii place muzica, sportul! Imi puteti da niste sugestii?

12 răspunsuri:
| Struţul a răspuns:

Îi poți cumpăra un tanc creeat din mașini care să zboare cu 600km/h pe deasupra Nordului și care să învinețească vinetele care încearcă să vorbească cu Matei, băiatul minune din Carpați.

Fundă?

| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Ii cumperi un album de la artistul preferat, niste tenesi daca zici ca-i place sportul, si cautai niste videoclipuri cu parkour! Cel mai bine e sa ii prepari un tort D Succes!

| DAnc3 a răspuns:

Sunt pe net fakeuri de beats solo cu 33 de lei, aspectul este identic (nu sunt din acelea cu cablu subtire ).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii cumperi un album de la trupa preferata, poate i-ar placea sa aiba in original.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa ii cumperi ceva de pe https://www.facebook.com/SuperSimoBoutique. Se pot face si la comanda bratari cu note muzicale sau ce vrei tu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Un CD cu muzica ei preferata, ce stii ca-i place aia sa-i iei.
Te pup!

| andru10best a răspuns:

Cupara-i un happx-box aventura. Sigur o sa ii placa mai ales daca este din Bucuresti

| mnthseby a răspuns:

Un mp3

| EmyEmyy a răspuns:

Parkour eh? Interesant... Sa pornim de aici, hmm eu cred ca ar trebui sa ii iei niste tenisi sau adidasi cu talpa groasa pentru jump-uri si tricks sau niste pantaloni largi ca sa se miste mai bine... big grin sau sa ii faci un album cu pozele cu tine si cu ea. Sper ca ti-am fost de ajutor aa da poti sa ii mai dai si un CD cu melodiile care ti se par bune big grin si sa il dai, Bafta!

| EugenRomaniuc a răspuns:

O pereche de casti Beats By Dre. SH originale la 300 de lei, sau noi niste fake-uri (care se aud foarte bine) la 100 de lei big grin

| Actaar a răspuns:

Cumara-i un penis de plastic... nu poti gresii niciodata

| WAngel a răspuns:

Wow ..cam multe sugestii imi plac mersi mult tuturor... Sper ca in final sa-i placa ce i-am ales! big grin